branding-logo-box

Wystarczy jedno spojrzenie

Spójna i nowoczesna identyfikacja wizualna sprawia, że marka postrzegana jest jako mocna, profesjonalna i godna zaufania. Dzięki niej produkty i usługi łatwiej zapadają w pamięć potencjalnych klientów, co realnie wpływa także na sprzedaż.

Dobra strategia

Zaplanujemy i wdrożymy całą strategię wizualną dla Twojego biznesu – od A do Z. Połączymy w niej potrzeby i pomysły, skonfrontujemy je z najnowszymi trendami oraz badaniami wśród odbiorców. Dzięki temu otrzymasz idealnie dopracowaną i wycyzelowaną wizję, która stanie się wizytówką Twojej firmy.

sketching-logo-branding-design-drawing

Co robimy?

Projektowanie logo

arrow-right-animation

Jakie powinno być logo?

Logo to zazwyczaj pierwszy punkt styku odbiorcy z Twoją firmą, dlatego powinno jak najlepiej odzwierciedla to, jaka ona rzeczywiście jest. Musi zawierać główne cechy, budzić skojarzenia, a przez to stać się pomostem, po którym klient będzie chciał ją lepiej poznać.

Współcześnie najczęściej docierają do nas komunikaty wizualne, dlatego tym bardziej trzeba zadbać o to, by było ono czytelne i wyróżniające się na tyle, by na trwale zapisało się w świadomości ludzi.

Pierwsze wrażenie

Już wyłączając z rana budzik w telefonie napotykamy na wiele logotypów. Aplikacje, sklepy, bilboardy, reklamy w smartfonie, telewizja. Proste, łatwe do zapamiętania logo to podstawa rebrandingu i procesu budowania marki. Skomplikowany znak w szumie informacji po prostu jest pomijany przez nasz umysł. Dość powiedzieć, że przeciętny Amerykanin każdego dnia styka się z szesnastoma tysiącami reklam, logo czy marek. Tak, to potwierdzone info. Sprawdź badania dra Dharmy Singh Khalsy, uznanego specjalisty w dziedzinie mózgu i pamięci.

WIESZ, ILU KONTAKTÓW Z TWOJĄ MARKĄ POTRZEBUJE KLIENT, ŻEBY JĄ ZAPAMIĘTAĆ?

Projektowanie akcydensów firmowych np. wizytówki, katalogi, teczki

arrow-right-animation

To po prostu wszelkie materiały drukowane związane z Twoją marką. Pełnią one rolę informacyjną, promocyjną czy marketingową. Zaliczamy do nich wizytówki, papeterię firmową, kubki, długopisy, teczki czy katalogi.

Na Twoje życzenie księgę znaku możemy poszerzyć także o projekty materiałów reklamowych i akcydensów Twojej firmy.

Po co akcydensy?

Wszystkie one mają tworzyć wizualnie spójny zbiór gadżetów reklamowych i materiałów użytkowych, które możesz wykorzystać w biurze czy w czasie spotkań z kontrahentami. Staną się one kolejnym elementem budującym i utrwalającym wizerunek Twojej firmy.

Obsługa graficzna firm "Agencja na zlecenie"

arrow-right-animation

Wiemy, jak ważnym elementem funkcjonowania biznesu, jest sfera wizualną. Nie wszystkie firmy są w stanie zatrudnić profesjonalny zespół grafików, dlatego – wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom – oferujemy pełne wsparcie graficzne praktycznie w każdym wymiarze.

W czym pomożemy?

Zaprojektujemy wizytówki, ulotki czy katalogi ofertowe, zajmiemy się brandingiem czy wyglądem strony internetowej. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych.

Twój graficzny team nie wyrabia się z deadline’ami, a kolejne projekty już czekają na realizację? Jesteś w idealnym miejscu i w idealnych rękach.

Projektowanie reklam Internetowych

arrow-right-animation

A co jeśli mam już stronę Internetową?

W ostatnich latach reklama internetowa w wielu branżach systematycznie pochłania coraz większą część budżetów internetowych. Nie powinno to nikogo dziwić, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jakie możliwości bezpośredniego dotarcia do wymarzonych klientów teraz mamy.

Chociażby dlatego Twój biznes nie może sobie pozwolić na to, by jego obecność w Sieci ograniczała się jedynie do statycznej strony internetowej.

Cud stworzenia

Stworzymy całościową koncepcję i zaprojektujemy dla Twojej firmy banery reklamowe na strony internetowe, banery do re-marketingu, szatę graficzną do cyklicznych newsletterów oraz e-mail marketingu, a nawet artykuły sponsorowane.

JAK BARDZO SKUTECZNA REKLAMA INTERNETOWA JEST WAŻNA DLA TWOJEJ FIRMY?

Projektowanie księgi znaku

arrow-right-animation

W ramach przygotowania identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie przygotować także obszerną księgę znaku. Księga znaku to zbiór informacji na temat logo i jego wykorzystania. Określa ona dozwolone i niedozwolone modyfikacje kolorystyczne, ingerencję w font, rozmiar logo, a także wyszczególnienie konkretnych kolorów i barw, które zostały wykorzystane w projekcie. Ponadto znajdą się w niej także rozmiar minimalny oraz pole ochronne logo.

Na Twoje życzenie księgę znaku możemy poszerzyć także o projekty materiałów reklamowych i akcydensów Twojej firmy.

Przygotowanie animacji oraz wizualizacji 3D

arrow-right-animation

Render czy podstawowa grafika nie zawsze odda zalety Twoich produktów i usług.

Chcąc pokazać całe spektrum ich możliwości, przygotujemy specjalną animację – także z lektorem, który będzie komentował przedstawiane informacje. Do prezentacji wykorzystamy również najnowszą technologię 3D.

Poza animacjami oferujemy wizualizacje oraz modele 3D, a dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu zaaranżujemy do nich specjalną scenerię.

Obsługa graficzna sklepów Internetowych

arrow-right-animation

Branża e-commerce należy do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu internetowego. Wybierając Internet jako jeden z głównych kanałów sprzedaży swoich produktów i usług, nie możesz sobie pozwolić na toporną szatę graficzną.

No chyba, że chcesz odstraszyć, a nie przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Mamy pełną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, by stworzyć miejsce, do którego będzie się z radością wracało – funkcjonalne i piękne.

Czego potrzebujesz?

Banery reklamowe, banery promocyjne, grafiki do mediów społecznościowych, a może po głowie chodzi Ci kampania multichannel albo omnichannel?